Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

SlovakFox

AUTOR

slovakfox

Archa zmluvy (Pilot 369, sci-fi triler, kniha)

(Pilot 369 – trailer; sci-fi triler už v predaji; update 28.2.2022; Ukážky

Podpovrchová mesačná základňa Delporte, 15. november 2004. 

  Informačný panel integrovaný v stenách mojej izby ma ráno budí mojou obľúbenou melódiou ešte zo študentských čias v Pilotnej akadémii. Vychutnávam si posledné minúty leňošenia predtým, ako potvrdzujem plnú koncentráciu a sústredenie na inštruktáž k nadchádzajúcej výmene palivového článku v Arche zmluvy.

  Detailný popis prác, ktoré je potrebné vykonať nasleduje až potom, keď sa usadím v pracovnom kresle. Informačný panel do mňa vystrieľal všetky informácie, ktoré autor inštruktážneho videa považoval za nevyhnutné a ja sa presúvam do prezliekacej miestnosti, kde ma už očakáva Noe.

#

  S pomocou asistentov v prezliekarni nastupujeme do gravitačných skafandrov a po chvíli už stojíme pred výstupnými dverami zo zázemia základne Delporte do hangáru, ktorý je osvetlený výstražným, červeným svetlom.

  Na všetkých informačných paneloch v hangári je zobrazená výzva na opustenie hangáru a po povinných piatich minútach čakania vstupujeme s Noem na dopravníkové pásy, ktoré s nami zastavujú pred Archou zmluvy.

Archa-zmluvy_uprava

  Tri identické kontajnery sú postavené pred Archou zmluvy, presne v súlade s inštruktážnym videom. Do dvojitého dna Archy zmluvy budeme spolu s Noem totiž inštalovať nie jeden, ale rovno tri kusy otvorených palivových článkov, spolu s kompletnou technológiou miniatúrneho gravitačného reaktora.

  Vrchnák Archy zmluvy je položený vedľa na podlahe a spoločne s Noem overujeme pripravenosť interiéru Archy zmluvy na zabudovanie troch palivových článkov. Kryt dvojitého dna Archy zmluvy je demontovaný a rozdelený prepážkami na tri rovnaké časti.

  Otvárame prvý z kontajnerov a po necelej hodine je prvý gravitačný reaktor pripravený na test. Pohľad na gravitačný reaktor umiestnený v ľavej časti dna Archy zmluvy ma vracia do študentských čias. Pred sebou mám presne taký istý reaktor na ktorom nás naši učitelia zoznamovali s princípmi fungovania gravitačných pohonov.

  Jedná sa v princípe o miniatúrny model gravitačného reaktora inštalovaného v každej z našich gravitačných kapsúl, s tým rozdielom, že je otočený „hore nohami“. Otvorený palivový článok s váhou tri miligramy je zakrytý miniatúrnym cyklotrónom s integrovaným, štartovacím, rádioaktívnym izotopom. Na výstupe z cyklotrónu je namontovaná vákuová plazmová trubica, ukončená termoelektrickým konvertorom, na ktorom je pripevnený gravitačný zosilňovač, ústiaci do kruhového nepohyblivého gravitačného difuzéra.

  Jediný rozdiel medzi týmto „školským“ gravitačným reaktorom a pohonom inštalovaným v gravitačných kapsulách je gravitačný difuzér, ktorý je v kapsule nahradený sústavou pohyblivých gravitačných ihiel.

  Gravitačný reaktor môže naštartovať len oprávnená osoba, ktorej vedomie je frekvenčne spriahnuté, nalinkované s palivovým článkom. Oprávnenou osobou v tomto prípade mám byť ja, čo o chvíľu zistíme.

  Zapínam detektor gravitačného poľa, pokynom hlavy naznačujem Noemu, aby sme odstúpili od Archy zmluvy a svoje vedomie sústreďujem na palivový článok. Jemné šklbnutie skafandrom a údaje na detektore gravitačného poľa potvrdzujú, že Archa zmluvy začala vyžarovať vlastné, kruhovo polarizované, stacionárne, antigravitačné pole, a pokiaľ by sme neboli oblečení v gravitačných skafandroch, tak by nás pole odhodilo do vzdialenosti niekoľko sto metrov.

  Pomaly odstupujem od Archy zmluvy a do montážneho protokolu potvrdzujem údaj 5,27 metra, čo je polomer gravitačného poľa generovaného prvým zostaveným generátorom, zabudovaným do dvojitého dna Archy zmluvy.

  Maximálny výkon školského gravitačného reaktora je v porovnaní s tým, ktorý bol nainštalovaný v Arche zmluvy za čias proroka Mojžiša, približne 2000-krát menší. Hmotnosť palivového článku v Arche zmluvy, ktorá sprevádzala Izraelitov počas ich putovania arabskou divočinou a počas dobíjania zasľúbenej zeme Kanán, bola takmer 1 gram. Polomer generovaného intenzívneho gravitačného poľa dosahoval až 800 metrov a gravitačný reaktor bol obsluhovaný našim operátorom na diaľku, preto často dochádzalo k smrteľným nehodám, ktorým sme v tom čase ešte nedokázali zabrániť.

  Archa zmluvy pomohla Izraelitom zvíťaziť v každej bitke s divokými kmeňmi ovládajúcimi Kanán. Princíp boja spočíval v tom, že predsunutá, neozbrojená hliadka zložila Archu zmluvy na budúcom bojisku, minimálne 800 metrov od Izraelitských vojakov. Následne bola každá živá bytosť, ktorá sa priblížila k trblietajúcej sa, zlatými platňami obloženej Arche, spravidla nepriateľskí vojaci, zahubená zničujúcim gravitačným poľom, ktoré vygenerovala na diaľku ovládaná Archa.

  Naši operátori Archy zmluvy boli schopní podľa požiadaviek a potreby generovať gravitačné polia, ktoré poškodzovali len anorganické predmety, napríklad stavby, konštrukcie alebo celé objekty, ako to bolo napríklad pri podpore dobíjania opevnených hradieb mesta Jericho pred vyše 3400 rokmi, pričom živé bytosti neutrpeli žiadnu ujmu na zdraví.

#

  Celý montážny postup zopakujeme aj s druhým a tretím kontajnerom a do montážneho protokolu zaznamenávam údaje 5,3 a 4,95 metra, čo sú maximálne polomery gravitačných polí, generovaných zvyšnými dvoma reaktormi.

  Montáž ukončujeme zasunutím plastových ceduliek do priehradok pri každom reaktore. Mimovoľne prebehnem pohľadom každú ceduľku. Symboly na dvoch ceduľkách sú zhodné. Tretia tabuľka je popísaná úplne odlišnými znakmi, ale nezaťažujem sa tým, keďže žiaden z textov nedokážem prečítať. Zaujme ma však grafický symbol v záhlaví každej z ceduliek.

  ‚Jasné, veď tie symboly som už videl. Sú to predsa vlajky USA, Veľkej Británie a Ruska. Troch štátov na planéte Zem, kde som si včera zatancoval s plechovkou pilota v čiernej prilbe,‘ pomyslím si v duchu a v hlave si vybavujem pohľad na uzamknuté dvere troch kajút v opache TK369, s ktorou som včera „cválal“.

Všetky uzamknuté dvere na palube TK369 boli označené jedným zo symbolov vytlačených v záhlaví každej ceduľky s protokolom na obsluhu, ktorú som práve priložil ku školským gravitačným reaktorom v Arche zmluvy …


Kniha, pôvodný slovenský sci-fi thriller „Pilot 369“ vás unaví, pretože nezaspíte pokiaľ ju neprečítate celú. Už v predaji napr. v kníhkupectve Martinus.

      Je pokrvná línia Ježiša Krista skutočne prerušená? Čo spája incidenty lietadlových lodí Nimitz a T. Roosevelt, zdokumentované pilotmi najmodernejších bojových stíhačiek a oficiálne potvrdené Ministerstvom obrany USA s biblickými príbehmi starozákonných prorokov Israel-a (Jacoba) a Mojžiša?

      Biblický zápas proroka Jacoba (Israel-a) s Anjelom kanonizovali vo svojich svätých knihách židia, kresťania aj moslimovia. Bola to fikcia, alebo prvé zdokumentované blízke stretnutie tretieho druhu, zápas z ktorého zástupca ľudskej rasy – prorok Jacob vyšiel ako „víťaz“?

      Ako súvisí Exodus Izraelitov z Egypta s gravitačnými technológiami?

      V januári 2015 bol pozorovaný posádkou lietadlovej lode Theodore Roosevelt lietajúci objekt porušujúci všetky ľudstvu známe fyzikálne zákony, ktorý dostal označenie „Gimbal incident“.

      Ako dokázal taxikár z Marseille zalarmovať najutajenejšie oddelenie amerického Pentagónu?

      Kniha, pôvodný slovenský scifi thriller „Pilot 369“ detailne popisuje možný priebeh incidentov Nimitz, Gimbal a mnohých ďalších…

      „Pilot 369“ – kniha, pôvodný slovenský sci-fi triler.

      Video trailer ku knihe na YouTube kanály: Pilot 369Ukážky.

      Na stránkach knihy, sci-fi trileru Pilot 369 nájdete všetky odpovede na otázky súvisiace s gravitáciou a gravitačnými technológiami o ktorých ľudstvo už začína niečo tušiť, ale vôbec ich neovláda.

      Sci-fi triler, kniha Pilot 369 – napätie a strhujúca akcia od začiatku do konca – tip na originálny darček. Knihu, sci-fi thriller Pilot 369, hľadajte na pulte svojho kníhkupectva. Už čoskoro.

      Vydavateľstvo: ENRIBOOK: ENRIBOOK – pripravujeme

SlovakFox
Čo spája incidenty amerických lietadlových lodí Nimitz a T. Roosevelt, zdokumentované pilotmi bojových stíhačiek a zverejnené na webových stránkach MO USA, so svätými knihami Genesis a Exodus? Potvrdzuje webová stránka MO USA existenciu antigravitačnej technológie? Odpovede prináša kniha, pôvodný slovenský sci-fi triler Pilot 369 - napätie a strhujúca akcia od začiatku do konca. Video trailer k sci-fi trileru Pilot 369 nájdete na YouTube kanáli autora SlovakFox. Hľadajte na pultoch kníhkupectva Martinus ale aj mnohých ďalších. Vydavateľstvo: ENRIBOOK.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button