Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

aa
Domminicak

AUTOR

domminicak

Zároveň

Zároveň.

Bolelo to. Ale zároveň to bolo príjemné. Štípalo to. Ale zároveň to bolo vášnivé. Dve telá sa spojili do jedného a užívali si enormné vlny dotykov túžby. Bolo to ako keby vám bola zima ale zároveň aj teplo, po tele ste pociťovali zimomriavky ale zároveň iskry. Hladil ma a zároveň ma hrýzol, v tej chvíli ma nenávidel ale zároveň miloval.

V tej chvíli bolo všetko jedno, v tej chvíli sme boli jeden pre druhého. V tej chvíli sme cítili iba túžbu. Nenávisť ktorou sme boli obklopení bola silnejšia ako láska. Ale zároveň túžba bola v tej chvíli viac ako nenávisť.

Pýtame sa, prečo sa dva protipóly ešte stále dokážu priťahovať. Je to ako ananás a pizza. Oboje sú šťavnaté a samostatné sú vynikajúce ale keď sú spolu jeden druhému odporujú, ale aj tak sa na seba nalepia. Lebo túžba po chuti je niekedy silnejšia ako zvyk.

Rada píšem, ale vždy to čo napíšem si nechávam iba pre seba. Rada by som sa však s mojou tvorbou konečne podelila aj s Vami. Dúfam, že sa Vám bude páčiť, a budem vďačná za každý názor.
Ďalšie príspevky
    Počet zobrazení: 395Počet likov:
    Počet zobrazení: 975Počet likov:

Komentáre

2 Responses to Zároveň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button