Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

Najknihy

AUTOR

najknihy

Skutočná farba pomsty

Anotácia

Ju poháňa nenávisť a pre pomstu je ochotná urobiť hocičo. Pred jej hnevom nie je miesto, kde by ste sa mohli skryť. Jej ohňu netečie nikto.

Ženie ho vpred pýcha a túžba po sláve a uznaní. Je ochotný pre to obetovať všetko. Nie je miesto, ktoré by nepreskúmal, aby ju našiel. Jeho ctižiadostivosť nepozná hranice.

Ako ďaleko sú obaja schopní zájsť, aby dosiahli to, po čom najviac túžia?

 

Vyzerá ako obyčajné dievča, aj sa tak správa, ale pod kožou drieme monštrum, ktoré sa chce za každú cenu dostať opäť na slobodu. Už stovky rokov prežíva v tele, ktoré ju len obmedzuje a stalo sa jej vlastným väzením. Ale už má toho dosť! Nemieni ostať v tejto podobe už ani o minútu dlhšie, preto sa vybrala za ľuďmi, ktorých predkovia to všetko začali. Nielen chce zlomiť kliatbu, ktorá ju núti zostať pripútanú k zemi, ale aj pomstiť stratu svojej rodiny.

Je budúcim náčelníkom vychovávaný v nenávisti voči nim. Túži získať slávu a večné uznanie. Chce, aby sa jeho meno stalo legendou, ktorú budú rozprávať rodičia svojim deťom a vnúčatám. V nádeji sa vydáva na boj. Pred očami má víziu, v ktorej ju odvádza v reťazcoch pred svoj klan a všetkým sa v očiach zrkadlí úžas. Ale úloha nie je jednoduchá. Na jej dolapenie fyzická sila nestačí.

Podarí sa im dosiahnuť svoj cieľ?

Komentáre

One Response to Skutočná farba pomsty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button