Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

adhara

AUTOR

adhara

Osobná webstránka

Milí Enigmáci,

Pozývam vás na svoju novozaloženú stránku www.adhara.sk.
Postupom času sa na nej zjavia niektoré moje lepšie príspevky z Enigmy, ale nájdete tam aj omnoho viac ohľadom mojej osoby a tvorby: Vydané knihy, pripravované knihy, informácie, názory, obrázky…

Na Enigmu sa však nechystám zanevrieť a čo sa hodí aj na tento blog, hodím okrem vlastnej stránky súčasne aj sem. 🙂

P.S.: Oprášte si násobilku 😉

Po viac ako siedmich rokoch prispievania dávam zbohom literárnemu blogu Enigma. Dôvodom bola zmena blogu do neprijateľnej a nefungujúcej podoby. Verní čitatelia ma stále budú môcť nájsť na mojich stránkach www.adhara.sk, kde so železnou pravidelnosťou pridávam každý týždeň (minimálne) jeden nový príspevok. Tam budem pokračovať aj v článkoch o písaní, ktoré tvorili väčšinu mojich príspevkov na Enigme. S mojou tvorbou sa dá stretnúť aj v oddelení knižných noviniek v podobe tretieho vydaného románu – Úvod do teórie chaosu.
Ďalšie príspevky

Komentáre

5 Responses to Osobná webstránka

  • Prelúskam. Porozmýšľam nad tým, prečo násobilka. Gratulujem, niet nad osobný priestor, kde si môže človek robiť, čo sa mu zachce.

  • Ďakujem. Zatiaľ tam toho veľa nie je, no plánujem postupne písať a uploadovať. A násobilku vyžaduje captcha, ja sama som sa pri nej dosť zapotila. 🙂 Ale nie až tak, ako pri lúštení niektorých zdeformovaných písmen z obrázkov.

  • Keď už ťa (skoro) nikto nechváli musím aspoň ja :-). Teraz už len nájsť spôsob ako tam nahnať ľudí…

  • Nemám k stránke väčšie výhrady. Na potenciálny „problém“ s jedným spoilerom som ťa už nedávno upozornil, tak sa k tomu už nebudem znova vyjadrovať. 😉 (Obsah napriek tomu zaujal.) Určite budem tvoj web z času na čas navštevovať, aby som si overil, či neplánuješ niečo nové.

  • Vďaka za komentár. Zamyslím sa nad tým, ako ten spoiler upraviť. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button