Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

zrenicka

AUTOR

zrenicka

Slušnosť káže, vodku pije.

Hnus, sex a dekadencia…

Vsetci sa tvaria, ze je to zle a nepripustne a pritom kazdy to z casu nacas pouziva ako prostriedok vymanenia sa zo sveta systemu a vnutornych panelov zvierajucich pocit menom CIT.

Klamari…vacsina. Len sa nepozriet do svojho vnutra, zrkadla svojej duse cez tie dve bulvy roznych farieb, ktore sa vedia tak dynamicky tvarit. A to pritom nevieme, alebo skor nechceme, ze ta ista dynamika je aj o cosi hlbsie v DUSI.

No a zevraj hranice. Ake? Kde? Pretoze neexistuje NEKONECNO? Opat hranica, lebo vsetko ma svoj koniec?

Otvor sa, pluj, kric

Komentáre

2 Responses to Slušnosť káže, vodku pije.

  • Hm, toto mi pripadá ako výkrik niekoho, koho aktuálne niečo naštvalo… byť naštvaný nie je zlé, ale nie je lepšie nechať to odstáť a dať tomu nejakú formu? Lebo „všetci“ a „každý“ sú silné slová. A navyše nepravdivé. Nerozumiem poslednému odstavcu o nekonečne, podľa mňa sa tam vôbec nehodí, nemá s predošlou témou nič spoločné a ak má, chýba mi prepojenie. Nejaké síce tuším, ale vôbec neviem, či správne. A kde sa podela diakritika?

  • Presne ide o to vyvolať otázku , kde je diakritika. schválne písané bez, ako aj to, čo je písané…hranice, morálka, schovávanie sa za činy druhých a nebranie zodpovednosti za seba, jedine ukazovať prstom na druhých. A potom ešte , čo je vlastne pravdivé, kto to vie vysvetliť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button