Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

návod na krásu

Návod na krásu

Náš svet okolo nás je neuveriteľne nádherný, všestranný a farebný. Každý z nás by si mal vážiť svoj život, každý deň sa prebúdzať ako do posledného dňa v jeho živote, prežiť ho naplno, nestrácať čas malichernosťami, zlou energiou, ohováraním, mali  by ste každý deň niečo užitočné pre seba urobiť, potešiť niekoho blízkeho,  tých možností ako to urobiť  je veľmi veľa, napríklad si niečo múdre prečítať, zacvičiť si, nech sa necítite obézne, aspoň minimum tuku spálili, mali lepšiu náladu, sami sebe sa páčili. Každulinké ráno pri pohľade do zrkadla si povedať : ,, Ahoj kráska, vidieť na tebe, že si sa do krásy vyspinkala, si ešte krajšia než včera. ´´ Jedným slovom –dôležité je milovať samu seba, páčiť sa sama sebe, vážiť si svoju osobnosť. Ak budete šťastné samé so sebou a páčiť sa len a len samej sebe, až vtedy sa budete páčiť aj ostatným. Bude z vás vyžarovať spokojnosť, sebavedomosť, to čo mužov priťahuje na nás ženách najviac. Každá z nás sa skladá z obalu a z vnútra, vnútro človeka je veľmi dôležité, no žiaľ obal je ešte dôležitejší , kto povie, že nie je to  pravda, tak klame ! Pri prvom stretnutí, či už pracovnom, , formálnom, neformálnom, vždy nás najprv zaujme to , ako vyzeráme, prvý dojem, to znamená milé dámy, že každá z vás by mala dbať o svoj zovňajšok . Možno na prvé počutie sa to zdá pre niekoho veľmi malicherné, no ľuďom sa vždy páčili len pekné veci. Základom úspechu každej ženy je mať vždy za každých okolností upravené vlasy, to znamená, vždy zafarbené, umyté a do správneho tvaru učesané. Ďalším bodom je byť za každých okolností nalíčená, dokonca aj vtedy, keď sme doma v teplákoch, nezaberá to veľa času, hodinka denne pre náš dobrý pocit, predsa stojí. Mať upravené nechty, či svoje alebo umelé, to je každej osobná voľba, len aby boli do rovnakej dĺžky zastrihnuté a trendovým lakom nalakované – žiadna metalíza !!! No a celkový šmrnc osobnosti dodá krásny outfit, vedieť čo vám pristane, aby ste bola samozrejme štíhla a krásna  je naozaj veľké umenie, nie každá žena má v sebe  cítenie vkusu, potom to žiaľ na uliciach aj tak vyzerá, v obchodoch minie kopec peňazí do luntov, ktoré si v presvedčení, že je to krásne,  ešte aj oblečie, a to len pretože jej nik nepovedal, že je to  už nemoderné, nevyzerá v tom dobre, priam až odpudivo. V každej žene je skrytý veľký kus krásy, rozdiel medzi peknými a škaredými  ženami, je len v tom, že tá pekná objavila svoj potenciál svojho vkusu. Milé dámy, všetko vo svete je veľmi jednoduché, móda je hra s farbami a strihmi, stačí ak odhodíte svoje pohodlie, pre svoj zovňajšok budete venovať hodinku denne : vlasy, líčenie, nechty a outfit  a vaša každodenná snaha sa vám odzrkadlí na vašom úžasnom pocite pri pohľade do zrkadla.

Komentáre

4 Responses to návod na krásu

  • Toto je čo?! 😀 Znie to a reklamná kampaň  alebo článok z časopisu typu… ja ani neviem aký, nejaký ženský prosto 😀

    Ako nič osobné proti, ale s týmto sa nestotožňujem. Nemusím byť zakaždým dokonale upravená, aby som sa cítila dobre. 🙂 Je to Tvoj štýl a Tvoj názor. Mnohé ženy s ním asi budú súhlasiť, ale mnohé nie. Samozrejme, neberiem Ti ho. Každá máme iné priority a iný pohľad na život. 😉

  • Ak je toto kampaň, tak prezentuje pekne chorý názor. Sorry za úprimnosť. Ale permanentne zafarbené vlasy či stály make up???!!!  Počula autorka už niečo o zdraví, ktoré je k dobrému pocitu omnoho dôležitejšie, ako kilá farby rozotreté po tele??? Na ktoré, mimochodom, nie sme evolučne stavaní a pokožka neustále dusená neprirodzeným povlakom a vlasy permanentne rozožierané toxickou chemikáliou sa postupne odoberú do končín, kde už im nijaký kozmetický zázrak nepomôže. Vzdať sa pohodlia na úkor krásy? Jasné, nie je nič krajšie, než nevyspatá žena so zmučeným výrazom na tvári spôsobenom sexi obtiahnutým oblečením  zarezávajúcim sa do… niekde, kde sa nemá a kde to vyvoláva zdravotné problémy. Ale to sme si už hovorili. Čo tam po zdraví, však? To ku kráse predsa nemá absolútne nijaký vzťah…

    A keď je nejaká žena škaredá kvôli ťažkým popáleninám či jazvám, ktoré utŕžila na tvári, tak to je jej chyba, lebo tá krava sprostá neobjavila potenciál svojho vkusu, že? No nič… tu je škoda slov.

    P.S.: A neviem, čo to má spoločné so splavovaním riek. Žeby pripomenutie, že aj na kajaku má byť žena vyčesaná a namachlená? To by ma teda zaujímalo, ako si ten úžasný vzhľad udrží po prvej vlne šplechnutej do ksichtu.

  • Milé ženy. Drvivej väčšine chlapov sa najviac páčite v teplákoch ráno a strapaté. Kto vyžaduje aby ste boli zmachlené je pre mňa kretén. A nad týmto príspevkom je škoda pozastavovať sa, lebo je vážne písaný ako príručka pre mladé ženy v veku od 15 do 17 rokov z roku 1984. Tam boli podobné bludy.

  • Milé ženy. Drvivej väčšine chlapov sa najviac páčite v teplákoch ráno a strapaté. Kto vyžaduje aby ste boli zmachlené je pre mňa kretén. A nad týmto príspevkom je škoda pozastavovať sa, lebo je vážne písaný ako príručka pre mladé ženy v veku od 15 do 17 rokov z roku 1984. Tam boli podobné bludy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button