Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

Maťo

AUTOR

Maťo

Osem veršov o ničom

No načo? Povedal si granát

Bolestivo zastonal.

Vitalita iba trochu hraná,

dobrý vkus už dokonal

 

Budete mi chýbať hlupáci,

Povedal Kristus a odpľul si.

Sledujúc tých hochštaplerov pri práci

Galoše smútku obul si.

Ďalšie príspevky

Komentáre

9 Responses to Osem veršov o ničom

 • Fíha, čo Ťa viedlo k takej zásadnej zmene profilovky? Normálne som v šoku! 😀

 • Fuj, záľaha svetlo sivo čiernej. Si ma prebudila. život je predsa krásny. nebude viac podporovať anarchiu. zajtra tu asi hodím niečo osobnejšie.

 • Teda dnes 😀 o 9 hodín 😀

 • Mne to tiež nejako nedalo. Aj to bol jeden z dôvodov zmeny profilovky. Bolo to tu zhodou okolností príliš tmavé.

  Inak, kým je to ešte ako-tak aktuálne, už som sa dávnejšie chcela opýtať. Čo to vlastne znamená to „Halofon“? Má to nejaký význam? A Tekinosaagi? Teda ak to nie je nič tajné.

 • Tekinosaagi je japonský výraz pre halofon.

 • Halofon – pokiaľ viem, tak je to názov poľských telekomunkácií takých menších.

  Inak moje internetové alter ego a lenivosť ho po 7 rokoch zmeniť. Tekinosaagi je asi mystifikácia. Počul som meno ktoré z posluchu v jednom krátkometrážnom horore znelo tak. Bol tam vrah ktorý vraždil ľudí údermi lyžicou a bol nesmtreľný. názov filmu je: „Horribly Slow Murderer with extremely Inefficient Weapon. Ale stále ide iba o to, že som tu nechcel mať vlastnú prezývku používanú na väčšine internetových portálov. Halofon tiež nemá nijaký význam, človek sa len potrebuje za niečo schovať. ale pod Halofon som dohľadateľný skôr.

 • práve som to zisťoval 🙂 vo filme to je „the Ginosaji“ – strieborná lyžica

 • Vďaka za odpoveď 🙂

 • Poľské telekomunikácie? 😀 Tak to je naozaj nezvyčajný nick. Ale určite sympatickejší, než meno nejakého psychopata. Ty máš v tých psychopatoch nejakú záľubu. Brrrr.

  Inak hodila som si meno Tekinosaagi to google translatora (nesmej sa) a vyhodilo mi vieš čo? Králik v mesiaci. Alebo niečo také. 🙂

  A hej, s tým schovávaním to chápem. Ja som tiež zvolila radšej nick, lebo nemám potrebu, aby sa ma niekto známy potom vypytoval čo som tým-ktorým príspevkom myslela. Je to akýsi priestor pre slobodu prejavu.

  Inak vďaka za ozrejmenie. Mimochodom, gratulujem k odhodlaniu vystúpiť z anonymity. A vieš čo? Práve si sa verejne priznal k tomu, že si tiež blond. Takže by si sa mal začat zmierovať s vtipmi o blondínach 😀 😀 (neuraz sa, je to myslené žartom :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button