Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

adhara

AUTOR

adhara

Nemecká – Vlkanová 2011

Môj prvý splav v živote bez odborného vedenia. Dva nafukovacie kajaky, štyri lamy, dve takmer prevrátenia sa, dva neúspešné pokusy o vylezenie na breh, tri pády osoby do vody, jeden pád plaviek do vody (a ich následné chytanie v prúde) cca päť uviaznutí na plytčine… skrátila som to, lebo predpokladám, že ide o emočne veľmi intenzívny, ale inak bežný začiatok vodáckej vášne. 🙂 (A čo sa týka mňa, aj koniec, pretože sa ešte nestalo, že by ma nejaký šport chytil. Ale inak, milá skúsenosť.)Ja som tá modrá vpreduNaši parťáci na perejách. Chlapci, nemáte ten čln otočený trošku nesprávnym smerom?Súrodenecká dvojica „háčikov“Známe stredisko Európa videné trochu z inej perspektívy, než zvyčajne

Po viac ako siedmich rokoch prispievania dávam zbohom literárnemu blogu Enigma. Dôvodom bola zmena blogu do neprijateľnej a nefungujúcej podoby. Verní čitatelia ma stále budú môcť nájsť na mojich stránkach www.adhara.sk, kde so železnou pravidelnosťou pridávam každý týždeň (minimálne) jeden nový príspevok. Tam budem pokračovať aj v článkoch o písaní, ktoré tvorili väčšinu mojich príspevkov na Enigme. S mojou tvorbou sa dá stretnúť aj v oddelení knižných noviniek v podobe tretieho vydaného románu – Úvod do teórie chaosu.
Ďalšie príspevky

Komentáre

5 Responses to Nemecká – Vlkanová 2011

  • S potešením konštatujem, že blogeri Enigmy sa v lete pomaly presúvajú z vysedávania pred monitormi k vysedávaniu v lodiach a pri táborových ohňoch. Namiesto virtuálneho života tak žijú ten skutočný, s reálnymi ľuďmi.

    Na splave tiež ľahko zistíte, čo v kom je, najmä ak ide o tvrdšie podmienky: pereje, zimu, dážď, nedobrovoľné kúpanie, táborenie v prírode, uplávané veci… na nete sa človek ľahko urobí iným, než je – na rieke je to ťažšie.

    V zime sa samozrejme presuniete do oddelenia KOPE VÁS MÚZA, príp. budete kompletizovať budúce bestsellery.

  • závidím! aj ja by som niekedy chcela skúsiť splav, ale akosi na to nemám príležitosť. Paradoxne, bývam na Horehroní 🙂

  • Aj ja bývam na Horehroní, ale tiež by som sa k tomu sama neodhodlala. To môj otec bol taký iniciatívny. 🙂

  • to vážne? 😀 ale je ten svet malý… neviem prečo, ale tipovala som ťa skôr na BA a okolie…

  • Nebola si až tak mimo, v BA momentálne študujem. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button