Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

Denisa

AUTOR

Denisa

Dennik skoro Kanadana…

 (treba brat s rezervou vyjadrovanie tohto chlapika, no bez toho by to asi nebolo ono 🙂 je to fajn na pobavenie)

12. augusta

nasťahovali sme sa do nášho nového domu v Kanade. som taký šťastný. je tu tak krásne! hory nádherné. neviem sa dočkať, kedy ich uvidím pokryté snehom.

14.októbra

najkrajšia krajina na svete! lístie sa sfarbilo všetkými tými krásnymi odtienmi zltej a oranzovej farby. cestou som videl zopár jelenov. také pôvabné. to najkrajšie zvieratá na svete. toto musí byt raj. milujem Kanadu.

11.novembra

den spomienok(kanadský státny sviatok). čoskoro sa začne lov na jelene. nemôžem pochopiť ako niekto môže zabíjať tak nádherné zvieratá. dúfam, že čoskoro napadne sneh. je tak nádherne

2. december

tejto noci napadol prvý sneh. vstal som a uvidel všetko prikryté bielou prikrývkou. je to ako na najkrajšej pohladnici. vyšli sme von, očistili schody a prístupovú cestu a potom sme sa gulovali(ja som vyhral). ked presiel snežný pluh, museli sme znovu odhrnúť sneh spred brány. aká krásna krajina. milujem Kanadu.

12. december

v noci znovu sneh. znovu presiel pluh a nahrnul sneh pred bránu. tu je naozaj krásne.

19. december

v noci znovu sneh. nemohol som vyjst s autom a ísť do práce. je tu naozaj krásne, ibaže som trošku unavený z lopatovania. znovu presiel ten pluh.

22. december

tie biele hovná znovu padali celú noc. mám mozole od lopaty a aj chrbát ma bolí. ten sviniar s pluhom akoby sa skrýval za rohom a cakal kedy ja odhrniem sneh spred brány. svina jedna!

25. december

veselé posrané a odporné vianoce! …a zase ten posraný sneh. ak sa mi niekedy dostane do rúk ten buzerant s pluhom, tak ho zabijem! šľak aby ho trafil! preco nesypú viac soli na cesty, aby sa sneh skôr roztopil?

27.december

v noci znovu sneh. tri dni nevychádzam z domu. iba aby som odhrnul sneh zakaždým, keď prejde pluh. nemôžem nikam ísť. auto zapadlo do kopy snehu pred bránou a je aj chladno. hovoria, že tejto noci napadne nových tridsať centimetrov tých hovien. Kurva

28. december

predpoved nevysla. napadlo pol metra. ak to takto bude pokracovat, neroztopí sa ani do leta. aj pluh zapadol a ten buzerant si prišiel odo mna pýtat lopatu!!! povedal som mu, že sa mi zlomilo šesť lopát pri odhadzovaní toho bordelu spred brány, ktoré tam on najebal. málo chýbalo tomu, aby som mu nerozbil hlavu. kokot

4. január

konecne som sa dostal z domu. bol som v predajni kúpiť trochu jedla. ked som sa vracal, zrazil som autom jelena. na aute je škoda za tritisíc dolárov. posratá háved mala byť pobitá! vsade ich je ako hnoja. co ich vsetkých plovníci nepostrielali na jesen?! hajzli

5. január

mám depresiu

3.mája

bol som s autom v servise. neuveriteľné ako zhrdzavelo od tej humusnej soli, ktorú vsade rozsýpajúdo pici aj so solou

10.mája

jebem na to, stahujem sa na floridu. nemôžem pochopiť, ako niekto nornálny môže žiť v tejto posratej Kanade*

Komentáre

4 Responses to Dennik skoro Kanadana…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button