Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

Sara

AUTOR

Sara

Prísne tajné, denník Miry Danesovej, časť 11.

PRÍSNE TAJNÉ som musela vymazať kvôli súťaži, do ktorej som ho zapojila, takže týmto by som chcela odkázať všetkým, ktorí by si ho chceli prečítať, že v čo najbližšej dobe bude na www.mamtalent.sk a budem rada, ak mi necháte nejaký koment a zvýšite jeho čítanosť:)


VOPRED ĎAKUJEM!!!

Sara


Ďalšie príspevky

Komentáre

4 Responses to Prísne tajné, denník Miry Danesovej, časť 11.

  • No opět nadšení! Sice jsem si to přečetl až dnes, i když už jsem to mohl mít přelouskané 2 dny, ale co… neuteklo to a fakt jsem se moc těšil. No a teď hořím nedočkavostí co bude na obědě (s Markem). Facinuje mě u tebe čím dál víc znalost reálii. Popis usa jako bys tam skutečně byla. Děkuji a těším se zase na pokračování.
    btw: věnuješ se i ty chatům nebo jiné formě online komunikace? (prosím pochopit jako nabídku virtálního rande, „Shakespearova sestra“ 😉 )

  • Nooo…. nebudem prezrádzať ako to bude dalej s markom:D však čoskoro (v piatok tu nablogujem ďalší diel:D) sa to dozvieš:D Si už druhy človek na tomto blogu, čo mi povedal resp. napísal, že mu pripada popis usa tak reálny, čo som samozrejme len rada, ale v amerike som zatiaľ nebola:(. Chatovanie?:D No jasne, väčšinou na pokeci, ale nie pod menom Shakespeare sister ale…mia2088:D, však napiš pokecame!:D

  • A ICQ by nebylo? 😉

  • Nie icq zatial nemam:(, hadam si raz stiahnem, raz som si stiahla ale kamoska mi chcela pomoct a sucasne sme sa prihlasili a dajako to potom neslo takze som ho vymazala, smola no:(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button