Literárny blog Kope Vás múza?

Cestovateľský blog Cesty a rieky

Sara

AUTOR

Sara

Prísne tajné, denník Miry Danesovej, časť 2.

PRÍSNE TAJNÉ som musela vymazať kvôli súťaži, do ktorej som ho zapojila, takže týmto by som chcela odkázať všetkým, ktorí by si ho chceli prečítať, že v čo najbližšej dobe bude na www.mamtalent.sk a budem rada, ak mi necháte nejaký koment a zvýšite jeho čítanosť:)

 

VOPRED ĎAKUJEM!!!


Ďalšie príspevky

Komentáre

One Response to Prísne tajné, denník Miry Danesovej, časť 2.

 • Hned na zaciatku 2. casti Vasho dennika nam teraz pre zmenu padla do oka zmienka o hre na gitaru. Presnejsie, o hodinach hry na gitaru. Obidvaja totizto hrajeme na gitare. Nuz a samozrejme aj spievame, lebo spev patri ku gitare. Mame dojem, – ako keby Vase basne, ktore nam pripominali texty k pesnickam, – boli akousi predohrou k Vasemu denniku. V casti od

  08:23

  Ešte stále pondelok, triednická hodina

  nas zaujala struktura dialogu ON: – JA:

  V dalsej casti:

  11:16

  Ešte stále pondelok,na ošetrovni 

  nas zase zaujal dalsi variant dialogu. Citali sme so synom knizku o tvorivom pisani. Potom sme to porovnavali s prispevkom s nazvom: Komunikacia o komunikacii. Napisal som ho spolu s Ondrejom Hercom. Je to nas specialista na Sci-Fi literaturu. Teraz obidva tieto zdroje o tvorivom pisani porovnavame s tymito dvoma castami z Vasho dennika. Trochu nas to zdrzuje – ale vysledok stoji za to!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post_bottom_background_and_button